Obuoliai Prinoksta rudenį 2023

Festivaliui "Obuoliai prinoksta rudenį" ieškome savanorių. 

  • Reklamos platinimui
  • Pagalbai renginių metu

Susirasite naujų draugų, išbandysite save visuomeninėje veikloje, gausite naujų patirčių.

Moksleiviams: užskaitomos socialinės, pilietinės valandos.

Registruokitės: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. (Vardas, pavardė, tel. numeris, amžius, kokiomis kalbomis kalbate)

Savanoriauti galite iki 2023 rugsėjo 2d. 

 

 

Į Klaipėdą vėl sugrįžta dainuojamoji poezija

Į Klaipėdą vėl sugrįžta dainuojamoji poezija. Nuo gegužės 28 d. iki rugsėjo 2 d. pačiame centre, Bažnyčių g. žaliajame kiemelyje, šalia 10 Tiltų kavinės kiemo įvyks net 12 koncertų, kuriuose gros ne tik klaipėdiečiai, bet ir svečiai iš kitų miestų: Giedrius Arbačiauskas šįkart pasirodys su žmona, talentinga violončelininke Agne, dzūkas Rokas Kašėta atvyks su grupe, multiinstrumentalistas Remis Rančys, Emilija Statinaitė kartu su Živile ir Viktorija, Julijos Ritčik Trio, Darius Žvirblis ir grupė „Atika“, vaikišką programą pristatys „Knygų vaikai“ – Tomas Dirgėla ir Justinas Žilinskas. Klaipėdiečiai nustebins aktorių - šeimyninių duetų gausa: Gytis ir Evelina Šimelioniai, Justina ir Vytautas Kairiai, grupė JieDu - Vilija ir Ramūnas Šepučiai kartu su Jonu Baltoku. Alvydas Stalaučinskis vienintelis klaipėdietis bardas be poros ir aktorinės patirties, tačiau jo nostalgiško baritono klausytojai sugrįžta paklausyti vėl ir vėl.

Festivalį pirmuoju koncertu gegužės 28 d. atidarys Gintas Litinskas ir muzikinio teatro aktorius Virgis Pupšys.

Festivalis „Obuoliai prinoksta rudenį“ vyksta jau antrus metus. Koncertai vyksta lauke, tačiau renginio aplinka kamerinė, betarpiška, unikali senamiesčio architektūra puikiai dera su puikia akustika ir dainuojamąja poezija.

Renginiai mokami, o prieš kiekvieną koncertą vyks akcijos ir bus padovanota po 5-10 bilietų, tad sekite naujienas festivalio feisbuko puslapyje https://www.facebook.com/baltassodas

Koncertus ves Pilies teatro aktoriai Vilija ir Ramūnas Šepučiai.

Festivalį organizuoja VšĮ Baltas Sodas, festivalį remia Klaipėdos miesto savivaldybė.

Daugiau informacijos: www.baltassodas.lt

Sausainiukai:

Svetainės baltassodas.lt funkcionalumui mes naudojame "Sausainukus". Tu gali pats nuspręsti leisti naudoti juos ar ne.