Naujienos

Akustiškai atliekamos muzikos koncertų, festivalių, konferencijų, parodų, pobūvių iki 500 asmenų garsinimas.

Aparatūra nuomojama be garso operatoriaus arba su garso operatoriaus paslauga.

Garso operatorius gali atvykti į renginio vietą ir garsinti su jūsų aparatūra.

Vieno sezono metu antram ir vėlesniems  užsakymams  taikoma 30 % nuolaida

Taupykite savo laiką, neleiskite prastam garsui sugadinti renginio nuotaikos.

Dainuojamosios poezijos koncertas - Marių Ošas

Projektai, renginiai

Pirmą kartą Svencelėje, ant Kuršių marių kranto, kur kitapus matyti nuostabioji Neringa: Smiltynė, Juodkrantė bei didingos smėlio kopos, įvyks unikalus dainuojamosios poezijos koncertas. 

Svencelė – lietuviškoji Venecija, unikali vieta, pirma gyvenvietė ant vandens Lietuvoje, kur dera išskirtinė ramybė ir adrenalino jausmas. Po aktyvios dienos bandant „suvaldyti vėjus“ kviečiame į jaukų, įvairiomis emocijomis banguojantį autorinės dainos kūrėjų koncertą antro aukšto terasoje, kur visus, ten būsiančius, apglėbs muzikos ir gamtos dermė.

Į pirmąjį „Marių ošą“ Svencelėje atvyksta:

Darius Žvirblis – neabejotinai jo dainos patenka į Lietuvos bardų aukso fondą, jis ir grupės „Atika“, kuri gimė Klaipėdoje, lyderis, kiekvienais metais koncertuojantis didžiausiose Lietuvos kūrybos festivalių scenose. Dabar gyvena Vilniuje, tačiau visada grįžta į Pamario kraštą kviečiamas. 

Jonas Baltokas ir JieDu (Vilija ir Ramūnas Šepučiai) – aktoriai, skaitovai, muzikantai, turintys specifinį, melancholija ir ironija atskiestą sceninį humoro jausmą, įdomūs kartu ir atskirai. Jų repertuare dainuojamoji poezija, folkas, džiazas, svingas – sąskambiai, nuojautos, improvizacijos… Visi trys sako, jog svarbiausia, kad klausytojas taptų jų muzikinių šėlionių dalimi.

Živilė Mackevičiūtė – bardė iš Skuodo, išleidusi savo debiutinį albumą „Apie tikrovę“ bei laimėjusi Sauliaus Mykolaičio vardo premiją. Živilė kuria ir koncertuoja jau ne vienerius metus, per kuriuos spėjo aplankyti įvairias Lietuvos scenas bei pasirodyti kartu su garsiais Lietuvos bardais.

Gabrielė Pukelytė  ir Aistis Narušis susipažino per muziką, o tada muzika tapo vienu iš daugelio juos jungiančių gijų. “Abu matome prasmę kūryboje ir be proto ją branginame. Ji niekaip nepaleidžia mūsų. Norime pasidalinti tuo kas gyva mumyse”, - sako kūrėjai.

Alvydas Stalaučinskis – klaipėdietis poetas, bardas, kilęs iš Gargždų. Jo, po Europą keliaujančio baltu metaliniu slibinu, dainos, regis, gimę iš ilgesio.  Savuosius ilgesio ir švelnumo potyrius  jo kūryboje atpažįsta ir dainuojamosios poezijos klausytojai. Alvydo atliekama muzika priskirtina lietuviškos dainuojamosios poezijos klasikai.

Žydrė Adomaitienė – įvairiapusiška menininkė šilutiškė. Muzika ją lydi ir darbe, ir laisvalaikiu – kuria poeziją, dainas, yra išleidusi savo kūrybos kompaktinius diskus.  Naujausios hobis – tapyba. Koncertuose šia menų sinteze mielai dalinasi su atėjusiais į renginius.

Vieta: Aitvarų g. 41 

Svencelė, Klaipėdos raj. 

Terasa antrame aukšte (marios kaip ant delno😊)

Laikas:

Birželio 15 d., 19 val.

Trukmė: 3 val. 

Projektai, renginiai

Data: Liepos 13 d.

Vieta: KU Socialinių ir humanitarinių mokslų fakulteto parkas - S. Nėries g. 5, Klaipėda (https://maps.app.goo.gl/TrQZ4KRkWjLoHEN1A)

Informacija:

www.osas.lt 

https://fb.me/e/f8lC05cg1

 

Sausainiukai:

Svetainės baltassodas.lt funkcionalumui mes naudojame "Sausainukus". Tu gali pats nuspręsti leisti naudoti juos ar ne.